Nasze usługi

Prowadzimy projekty informatyczne
Dobrze zaplanowany i zrealizowany projekt, zgodny ze sprawdzoną metodyką zarządzania projektami, przynosi spójne rezultaty, redukuje koszty, poprawia wydajność procesów i zapewnia satysfakcję klientów.
Koncentrujemy się na realizacji celów biznesowych poprzez otwartą komunikację i strategiczną ekspertyzę. Nasi kierownicy projektów koncentrują się na realizacji celów biznesowych klienta poprzez uczciwość, otwartą komunikację i bezkompromisowe dążenie do doskonałości.
Pozwól nam zająć się Twoimi potrzebami w zakresie zarządzania projektami IT, podczas gdy Ty
i Twój zespół będziecie prowadzić swoją działalność.
Wdrażamy i utrzymujemy systemy ERP​
System ERP integruje wiele funkcji w przedsiębiorstwie, takich jak zarządzanie finansami, zasobami ludzkimi, sprzedażą i produkcją, aby zapewnić korzyści takie jak zwiększona produktywność i wydajność.
Wdrożenie ERP opisuje proces planowania, konfigurowania i wdrażania systemu ERP. Proces ten trwa zazwyczaj kilka miesięcy i jest złożony, ponieważ system ERP obsługuje i automatyzuje wiele różnych funkcji. Aby zapewnić udane wdrożenie, organizacja powinna dokładnie określić swoje wymagania. Ustalić, jak przeprojektować procesy, aby wykorzystać system ERP do obsługi tych procesów.
Administrujemy bazami danych​
Rozumiemy, że codzienne utrzymywanie baz danych może być skomplikowane, kosztowne
i czasochłonne.
Korzystanie z usług zespołu doświadczonych administratorów baz danych (DBA) pozwala obniżyć koszty IT, poprawić bezpieczeństwo, zwiększyć sprawność działania oraz wydajność i dostępność infrastruktury baz danych.
Piszemy systemy na zlecenie​
Chcesz zautomatyzować procesy i przyśpieszyć pracę swojego przedsiębiorstwa dzięki wdrożeniu rozwiązań IT.
Twoja firma rozwija się w dużym tempie, a dostępne na rynku rozwiązania nie zaspokajają Twoich potrzeb.
Zapewne korzystasz z gotowych programów, które nie są dopasowane do działań jakimi się zajmujesz.
Potrzebujesz rozbudowy podstawowych funkcjonalności i większej automatyzacji działań.
Napiszemy dla Ciebie takie rozwiązanie